Gizlilik Politikası

Sayın Site Ziyaretçimiz,
www.özelkreş.com sitesi, Kreş, Yuva, Gündüz Bakım Evi, Ana Okul, Kolej, Çocuk Klubü, Oyun Salonu ve Etüt Merkezi yetkililerinin kendi hizmetlerini ve ya ürünlerini sitemizin kullanıcılarına tanıtımını yapabileceği bir web hizmetidir.

Sitemizin kullanımı veya izlenimi, aşağıda sıralanan koşullara tabidir ve sitemizi kullanarak veya izleyerek bu kullanım koşullarının tamamını baştan kabul etmiş olursunuz. Koşullarımızdan herhangi birini kabul etmemeniz halinde lütfen sitemizi ve içeriklerini kullanmayınız ve ya izlemeyiniz. 1. Sitemizi kullanan ziyaretçiler ve üyelerimiz, sitemizden yararlanırken kreş/okul eke kayıt formu ve kişisel bilgiler bölümleri doldururken, bu bilgilerin kısmen veya tamamının hatalı veya eksik doldurulmasından doğabilecek her türlü oluşabilecek maddi ve manevi zararlardan kendisi sorumludur.

2. Site kullanıcıları için ayrılan sayfa ve ya alanlarda yayınladıkları, ekledikleri, sergiledikleri ve ya gösterimde bulundukları içeriklerin yasal sorumlulukları ve telif hakları sorumluluklarının tamamı kendisine aittir. Hiçbir şekilde özelkreş.com ve yetkililerini sorumlu tutmayacağını baştan kabul eder.

3. Sitemiz üyelerine ayrılan kullanım alanları içerisinde yer alan, herhangi bir içerik ve görsellerin, siteyi kullanan üyelerimizin ülkelerinin kanunlarına ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ve özellikle site kullanıcılarının 5846 sayılı Fikir ve Sanat hakları Kanunu ve ilgili mevzuatlarına aykırı olması halinde, ilgili üyemiz sorumluluğun tamamını üye olmakla baştan kabul etmiş sayılır.

4. Site içerisinde yer alan telif hakkının kendisine ait olduğunu belgeleriyle ispatlayabilen kişiler sitemize başvurarak, izinsiz kullanılan içeriğin derhal kaldırılması yönünde site yetkililerine başvurmalıdırlar. Telif hakkı içerik ispatlanması halinde derhal siteden kaldırılacaktır.

5. Her ne kadar sitemizde istenmeyen içerik engelleyiciler ve yasaklayıcılar olsa da, sitemizin kullanıcılarından diğer kullanıcılarımıza gönderilen mesaj ve yorumların içeriğinde yer alan tehdit, küfür, yasala aykırı içerik veya insan psikolojisini etkileyen yazı ve materyalden doğabilecek maddi ve manevi zararlardan sitemiz sorumlu değildir.

6. Sitemizde üyelerimize ait özel hiçbir belge ve kişisel bilgi yasal bir başvuru olmaksızın hiçbir kişi ve kuruluşla paylaşılmayacaktır. Ancak bilişim teknolojisini kötü yönde kullanarak sitemize yapılabilecek herhangi bir saldırı neticesinde, izinsiz elde edilen ve ya çalınan bilgileriniz ve ya özellerinizin, bu kişi ve kuruluş tarafından açıklanması ve ya kötü amaçlı kullanılması halinde doğabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir.

7. Yasalara ve uluslar arası anlaşmalara aykırı, tehdit edici, ahlak dışı,ırkçı ve bölücü mesajlar,resimler veya görseller göndermemeyi veya kullanmamayı,diğer kullanıcıları taciz,rahatsız ve tehdit etmemeyi,başkalarının kişisel bilgilerini kayıt etmemeyi ve kötüye kullanmayacağını, özelkreş.com’un yetkilileri tarafından tüm içerik bilgilerinizin denetleyebileceğini ve gözleyebileceğini, izleyebileceğini, kurallara aykırı davranıldığı takdirde ve şikâyetlerin değerlendirilmesi neticesinde özelkreş.com’un süresiz gerekli müdahalede bulunabileceğini, üyelerini tek taraflı olarak servis dışı bırakabileceği, çıkarabileceğini, üyeliğini sonlandırabileceğini, kullanıcıların yapacağı her türlü işlemden bizzat kendilerinin sorumlu olacaklarını, siteyi kullanmakla kabul ve taahhüt etmiştir.

8. Sitemiz kullanımı esnasında sunulan hizmetin kullanılması esnasında, hizmetin kısa veya uzun süreli kesilmeyeceğini, bölünmeyeceğini, güvenli ve hatasız bir şekilde çalışacağını garanti etmez. Hizmet, bilgi ve belge kayıplarından doğabilecek zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz. www.özelkreş.com sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bundan dolayı özelkreş.com'un üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu yoktur.

9. Site kullanıcıları, özelkreş.com’un sağlamış olduğu bilgiler ve reklamlardan yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan aldıkları mal ve hizmetlerin ayıplarından dolayı sorumlu tutulamaz. 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde www.özelkreş.com ‘la ilişkilendirilebilecek her türlü sorumluluk karşısında www.özelkreş.com ve yetkililerini şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

10. www.özelkreş.com içerinde mevcut olan, site kullanıcıları için sunulan bilgi ve görsellerin kullanılması neticesinde oluşabilecek dolaylı ve dolaysız her türlü maddi ve manevi hasar, kayıp ve oluşabilecek sağlık sorunları için www.özelkreş.com ve yetkilileri sorumlu tutulamaz.

11. www.özelkreş.com üyelerin servislerden yararlanmaları sırasında ortamda bulunduracakları dosyaların, mesajların bazılarını veya tamamını uygun göreceği aralıklarla yedekleme ve silme yetkisine sahiptir. www.özelkreş.com üyelerine gönderdiği e-mail ve GSM firmaları aracılığıyla kısa mesaj ile reklam alabilir ve gönderebilir. www.özelkreş.com ilave servisler açabilir, bazı servislerini ve sitelerini kısmen ve ya tamamen değiştirebilir, ücretli hale dönüştürebilir.

12. www.özelkreş.com gerekli gördüğünde, dilediğinde bu sözleşmesi ’ nin hükümlerini kısmen ve ya tamamen değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. www.özelkreş.com ‘u kullanarak koşulların tamamını ve yapılan sözleşmeyi kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.