Eğitim Kütüphanesi

özel kreş eğitim kütüphanesinden yararlanın

Neden Kreş?      Neden ozelkres.com.tr?
Özel Kreş
29.09.2018

Neden Kreş? Neden ozelkres.com.tr?

    Bilindiği üzere 0-6 yaş arası dönem, çocukların zihinsel becerilerinin ve davranış biçimlerinin geliştiği dönemdir. Son yıllarda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın da destekleriyle okul öncesi eğitim yaygınlaşmaya başlamıştır.

    Her ne kadar ailelerin okul öncesi eğitimle alakalı olarak bilinçlenmesi her geçen gün artarak devam etse de ortaya çıkan en büyük sorun zamansızlıktır. Türkiye de özellikle de büyük şehirlerde ailelerin çocuklarına ve yaşam koşullarına uygun bir kreş, anaokulu, çocuk yuvası veya gündüz bakım evi aramaya yetecek kadar boş zamanları bulunmamaktadır. Bunun neticesinde de toplumun büyük bir kısmına okul öncesi eğitim alışkanlığı kazandırılamamıştır. Aileleri çevrelerinde var olan kreşler, çocuk yuvaları, gündüz bakım evleri, anaokulları hakkında bilinçlendirecek kadar etkin mecraların sayısı da oldukça azdır. Tam da bu noktada ozelkres.com.tr bu boşluğu gidermek ve ailelerin zamanlarını doğru değerlendirmelerini sağlamak amacıyla ortaya çıkmıştır. ozelkres.com.tr, ailelere tek tıkla bölgelerinde ki tüm kreşlere, anaokullarına, yuvalara veya gündüz bakım evlerine ulaştırmayı ve ailelere en uygun olanını seçebilme fırsatı vermektedir.

    Hem ailelere en kısa sürede en uygun kreş, anaokulu, çocuk yuvası veya gündüz bakım evlerini seçebilmelerini hem de okul öncesi eğitim kurumlarının daha fazla ulaşılabilir ve göz önünde olmalarını sağlamayı misyon edinen ozelkres.com.tr, Türkiye’de bulunan bütün kreş, anaokulu, yuva ve gündüz bakım evlerini tek çatı altında toplamayı hedeflemektedir. Böylelikle kreşler, anaokulları, yuvalar veya gündüz bakım evleri ulaşılabilirliklerini arttırmış, daha fazla kitleye ulaşmış ve eğitim kurumlarının gerek görsel gerek yazılı şekilde tanıtımlarını yapma fırsatı yakalayacaklardır.

                                                                                                                                                                                      Admin Yazar : Kübra GÖKDAĞ

5 0 0
YORUM YAP Yorumlarınıza değer veriyor ve bilgilerinizi koruyoruz.

YORUMLAR
En Çok Beğenilenler
En Çok Yazan Kreşler